Plzeňsko
Share
Tweet

Archive: Summer City Fest

Address

1 / < >

MONKEY BUSINESS

Monkey Business je přední česká hudební a hlavně koncertní skupina hrající pop a funk od roku 1999. 8. března letošního roku vydali nové CD pod názvem HAPPINES OF POSTMODERN AGE. 

TATA BOJS

Tata Bojs je česká, respektive pražská alternativní hudební skupina, která vznikla v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly. V letošním roce jedou tour po 25. letech po celé ČR. 

CELESTE BUCKINGHAM

Slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu a finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Po soutěži pokračovala v roce 2011 vydáním prvního sólového singlu "Blue guitar", který se hrál v rádiích a obsadil 38. místo v žebříčku TOP 100 a 7. místo v žebříčku slovenských skladeb. V roce 2012 vydala své debutové album Don't Look Back. Zpěvačka sbírá jednu cenu za druhou, letos si odnesla stříbrného slavíka. 

SKYLINE -Nejrozjetější česká elektronická kapela vznikla v roce 1997 v Praze. V červenci 2005 předskakovali taneční legendě Underworld, mají za sebou turné po Polsku, koncerty v Německu, Portugalsku aj. Šesté album známé pražské taneční kapely dostalo název Fairytapes a vyšlo v pondělí 25. března 2013.  

PAVEL CEJNAR

Maxximum muziky v podání PAVLA CEJNARA z Evropy 2 Vás zaručeně dostane do varu. Známý a osvědčený dj a moderátor ví jak navodit tu správnou pohodovou párty náladu. Dále je moderátorem pořadu TV Prima Jak se staví sen a pravidelně moderuje pořad Inbox na TV Óčko. Mimo jiné točil i reportáže do hudebního pořadu TV Prima T-Music a vyzkoušel si i herectví - mohli jsme ho vidět ve filmu Ro(c)k podvraťáků. 

MEMPHIS

Kapela Memphis vznikla v roce 2005 v Hradci Králové. V roce 2008 vyhrála hudební soutěž Pro-Rock. Singl SUNSHINE z chystané desky vyhrál největší českou hudební hitparádu T-Music Chart a v těchto dnech je ke slyšení na rádiích jako Evropa2, FajnRádio, Černá Hora nebo Kiss Rádia a videoklip ke zhlédnutí na ÓčkoTV. 

BEK OFIS

Bek Ofis je pražský pop-rockový projekt zpěváka a hudebníka Jana Nedvěda. Skupina je absolutním vítězem ČESKÝ YOUTUBE FEST 2012. Díky vítězství kapela vystupuje na největších festivalech v ČR. 

PRAGUE CONSPIRACY

Prague Conspiracy je přímým pokračováním ansámblu Prague Ska Conspiracy. Po půlroční pauze se kapela vrací v pozměněné sestavě. V čele s dračicí Anetou Galisovou, která moc dobře ví, jak rozpálit publikum. 

LUCCA

Její skvělé sety mohli slyšet všichni po celé zeměkouli kde vystupovala jako DJ a stihla zahrát na těch největších akcích jako jsou Love Parade, Mayday, Nature One, Privelege, Mácháč, The Gallery, Sunrise festival. Hrála na Ibize s guruem taneční scény Carlem Coxem, zahajovala koncert Davida Guetty. 

CHRIS SADLER

Tento DJ původem z Nottinghamu byl v roce 1999 zvolen mezi 3 nejlepší DJs v zemi. Od založení ankety Czech Dance Music Awards se Chris umístí každý rok v top 10. Mezi výjimečné momenty v jeho kariéře patří hraní v mrakodrapu v Tokiu, na festivalu na pláži v Chorvatsku, na Mayday v Polsku a na Creamfields v ČR. Hraje s legendami jako jsou Basement Jaxx, Danny Rampling, Sasha nebo Chemical Brothers.