Plzeňsko
Share
Tweet

Jaroslava Petrusová - kosmetická poradkyně

Address

Vrchlického 1671/13, 301 00 Plzen-Plzeň 3, Czech Republic


Vždy jsem snila o práci, která by mě bavila, kde bych mohla pomáhat druhým a která by pro mě neznamenala jen práci, ale životní poslání. Již od útlého mládí jsem se zajímala o kosmetiku a hltala veškeré zajímavosti a novinky v této oblasti, sama jsem byla totiž velmi alergická na většinu přípravků, ať už z lékáren či drogerií.. o to větší byla motivace a touha pomoct lidem, kteří mají buď také citlivou pleť či jiné potíže, navíc jsem zjistila, že mě baví líčit a dělat ženy "dokonalejší" a sebevědomější, akorát jsem nevěděla příliš jak na to, takže jsem hodně experimentovala. :) Ač jsem se na střední školu uchýlila k jinému oboru i kvůli rodině :) a šla na hotelovou školu, tak jsem ve skrytu duše snila často o tom, jak jednou budu dělat mou práci snů. Sen se stal 8.8.2008 realitou :) a já se při dokončování střední školy stala kosmetickou poradkyní a začala se jsem ihned rozvíjet své znalosti a hlavně praxi.

Začátky pro mě nebyly vždy lehké, protože jsem si dostatečně nevěřila, ale víra ve špičkové přípravky, se kterými jsem pracovala, sama je ve velkém používala J a touha být ve svém oboru tak skvělá jak jen mohu a nabízet klientům ten nejlepší servis a služby byly silnější. Čím dál tím častěji jsem poznávala nové a nové ženy a cítila, jak mě čas s nimi, kdy jim můžu předávat své rady, tipy a nadšením, absolutně naplňuje a že díky jejich spokojenosti, se ke mně dostávají další ženy, toužící po krásné pleti, či příležitosti k úžasné práci.

Možná se v duchu ptáte, co všechno se změnilo…Změnilo se moje myšlení, přístup k životu a k životním překážkám. Ty pro mne dnes neznamenají překážku, ale výzvu – výzvu změřit svoje síly a dokázat něco změnit k lepšímu. Vždycky jsem toužila po časové flexibilitě, finanční svobodě , seberealizaci a smysluplné práci. Dnes jsem díky své práci hrdá na to, že mohu tuto šanci předávat dalším obyčejným ženám, jejichž život se díky tomu stane neobyčejným, získají stejně jako já víru v sebe, odvahu, vytrvalost a také víru ve vlastní schopnosti. Věřím, že každá žena, která něco chce, něco pro to obětuje, může dosáhnout čehokoli, co si jen dovede představit. 

O tom, jak žiji a pracuji dnes, jsem tehdy pouze snila. Ale i sny se nám mohou plnit, jen je třeba jim pomoci. I Vy můžete vykročit vstříc Vašemu „nesplnitelnému“ snu !

„ Pojďme žít naše sny ! “